Компанія Nobel İlaç

Глобальну компанію Nobel з більш ніж п’ятдесятирічним досвідом, було засновано в 1964 році із стовідсотковим власним капіталом. Сьогодні компанія Nobel володіє п’ятьма виробничими комплексами, три з яких знаходяться в Туреччині, один — у Казахстані й один — в Узбекистані. Компанія Nobel проводить рекламні й торгові заходи самостійно в 20 країнах світу. Компанія Nobel, в якій працює близько 3000 осіб, експортує свою високоякісну продукцію, вироблену у відповідності до міжнародних стандартів, приблизно до 50 країн світу.

Маркетингова діяльність, яка здійснюється в кожній країні, здійснюється відповідно до встановлених правил, що діють протягом довгих років за допомогою своїх співробітників у Туреччині, Україні.

Місія: наша місія полягає в покращенні якості життя, працюючи з вірою в те, що «Здоров’я — перш за все». Світогляд: наш світогляд складається із забезпечення надійною й доступною продукцією для здоров’я людини в усіх куточках світу.

Вся продукція, що пропонується компанією Nobel İlaç, розроблена професіоналами за допомогою наукових методів. Для виготовлення даної продукції використовуються тільки підтверджені матеріали, компоненти, застосовуються відповідні процеси та процедури. Доза, чистота й відповідність продуктів, що запропоновані нами для обробки, гарантуються міжнародною системою забезпечення якості та вказані на етикетці.

Виробнича структура компанії Nobel İlaç організована для роботи відповідно до правил охорони праці та безпеки праці, підтримання робочого середовища, практик, пов’язаних з людськими ресурсами — управлінням персоналом та правилами фармацевтичної промисловості.

Наша компанія, яка виконує вимоги Якісної Виробничої Практики (GMP), швидко адаптується до технологічних і стандартних змін в галузі й розвиває ретельно підібраний кваліфікований персонал. Компанія прагне ефективного використання усіх доступних ресурсів й задоволення потреб клієнтів. 

Докладніше про компанію  виробника тут...