Так. Алора сироп дозволено дітям старше 3 років. Таблетки Алора та Алора Форте дозволено дітям з 12 років.

Тривалість курсу лікування залежить від показань і клінічної ефективності препарату. Як більшість лікарських засобів на рослинній основі, препарат Алора або засіб Алора Форте застосовують мінімум 10-14 днів.

В інструкції до застосування не вказано про розведення сиропу з рідинами, але ефективність разової дози сиропу не зменшуєтья якщо разову дозу сиропу змішати у співвідношенні 1:1 з водою або соком.

Ні. Під час лікування препаратом Алора не слід вживати алкогольні напої, тому що посилюється снодійна дія препарата, а також знижується ефективність лікування підвищенної тривожності, дратівливості. Це пов’язано з тим, що молекули спирту та молекули діючих речовини екстракту пасифлора інкарната конкурують між собою за можливість зв’язатись з рецепторами у головному мозку. Моликула спирту має сильніший зв’язок з рецепторами головного мозку, тому бажано відмовитись від алкогольних напоїв (вино, горілка) під час застосування лікарського засобу Алора, щоб отримати бажанний ефект та зменшити ризик не бажаних реакцій організму.

Тривалість курсу лікування залежить від клінічної ефективності препарату. Як показали дослідження, для нормалізації циклу»сон-неспання», пацієнти застосовували таблетки Алора по 200 мг за годину до сну протягом 14 днів. Для отримання швидкого снодійного ефекту, рекомендовано застосовувати сироп Алора. За рахунок рідкої форми, снодійна та седативна дія будуть проявлятись швидше від таблетованої форми.

Якщо потрібен швидкий ефект, то це Алора у формі сиропу. Сироп швидше всмоктується, а тому дію препарата Алора людина може відчути швидше, протягом 30-60 хвилин після прийому разової дози.

Ні, препарат Алора не викликає звикання, а також відсутній «синдром відміни» навіть якщо різко припинити прийом засобу.

Згідно офіційної інструкції по застосуванню препарата Алора, під час лікування слід утримуватися від керування транспортом. Ця рекомендація не відноситься до повної заборони застосовувати засіб водіям. Людині, що керує автотранспортом, бажано враховувати індивідуальну чутливість та переносимість під час застосування препарата Алора, особливо у високих дозах.

Препарат Алора на сьогодні єдиний в Україні седативний лікарський засіб дозволений при постінфекційній астенії (поствірусний астенічний синдром), що виникає у 30% людей, які перенесли інфекційне захворювання (грип, кір, тонзиліт, гепатит, ковід та ін.), та мають таки симптоми як: підвищена дратівливість, тривожність, проблеми зі сном та ін. Алора сприяє відновленю циклу «сон-неспання», та відновлює баланс механізма «збудження-гальмування» у головному мозгу, який порушується в організмі під час хвороби.

Так, можна. В показах до застосування є гіпертонічна хвороба. Також згідно досліджень, препарат Алора проявляє додаткову гіпотензивну дію, що проявляється після 3-4 тижнів застосування препарату у комбінованому лікуванні пацієнтів з гіпертонічною хворобою.